Kredi kartı detaylarım güvende midir?

 


Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Dampigo.com sanal mağaza kullanıcısı olarak 256 bit şifreleme ile ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.

 

Sorun Yaşarsanız ;

 

Ödeme işlemlerinde yaşayacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece Sipariş numaranızı iletmeniz yeterlidir yada kullanmış olduğunuz bankanın müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Ödeme adımı sırasında gereken tüm bilgileri girmeme rağmen ödeme onayı alamıyorsam ne yapmalıyım?

 


0212 612 6100 numarasından müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

 

 

Taksit seçeneğiniz var mı?

 


Sizden istenen ATM/Debit Kart veya kredi kartı bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra, bankanızın size sunduğu taksit seçeneklerini ödeme ekranında görüntüleyebilir, istediğiniz taksit tutarını seçerek taksitli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dâhil midir?

 


Dampigo.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

 

 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

 


Kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kredi kartı, debit (banka) kartları ve nakit olarak ödemenizi kurye görevlisine yapabilirsiniz.

 


DEĞİŞİM

 


Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?

 

 

Dampigo.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN"dür.

 

 

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

 

 

1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız PTT ve Aras Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.

 

2- Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden 0212 612 61 00 numarası müşteri destek ile iletişime geçmelisiniz.

 

3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

 

 


İPTAL & İADE

 


Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

 

 

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde

işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

 

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı

olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

 

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü Dampigo.com adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

 

 

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

 

 

-Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

 

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

 

- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 

-İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. Anlaşmalı kargolarımız ile gönderim sağlayabilirsiniz.

 

-Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolarınız içeride ki bakiyenizden düşülecektir.

 


* İÇ GİYİM  ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM & İADE BULUNMAMAKTADIR.

 


PEKER GRUP TİCARET LTD. ŞTİ'nin internet yüzü olan www.dampigo.com dan yapmış olduğunuz siparişlerde yukarıdaki şartlar yerine getirildiği halde değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz.