Orlex® ORX-BOD 22 VİSCO BEL DESTEK YASTIĞI (ORX-BOD 22)

Marka : Orlex
Fiyat : ₺108,51(KDV Dahil)

Sırt ve bel ağrılarını gidermek İçin özel olarak üretilmiştir.

:

Orlex® ORX-BOD 22 VİSCO BEL DESTEK YASTIĞI

• Omuriliği düz tutarak doğru oturmayı sağlamak, sırt ve bel ağrılarını gidermek İçin özel olarak üretilmiştir.

• Yastık belin alt kısmına destek vererek dik oturmanıza yardımcı olur. Her türlü araba, ev ve ofis koltuğunda rahatlıkla kullanılabilcek şekilce dizayn edilmiştir.

• Tercihe göre visco elastic malzemeden yada flexible sünger olarak üretimi yapılmaktadır.prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonuprapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

İADE VE DEĞİŞİM HAKKINDA;

* Ürün (ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır. 


* Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.    

* Medikal ve Ortopedik ürünlerde orijinal ambalajı açıldığı zaman iade/değişimi yapılmamaktadır. 
   

* Sayın müşterimiz Medikal Ürünler Hijyenik Ürünler Yönetmeliğine tabidir. Ambalajları açıldığı zamandan sonra değişimi / iadesi söz konusu değildir. Bu konuya dikkat etmenizi sipariş verirken alacağınız ürünün bedenine ve beden ölçülerine dikkat etmenizi, beden ölçülerinizi ölçerek sipariş vermenizi, kararsız kalmanız durumunda tarafımızdan yardım istemenizi öneririz. Hiç kullanılmamış dâhi olsa Orijinal ambalajı açıldıktan sonra bu ürünleri değişim ve iade yapamayacaksınız. Bu konuya dikkat etmenizi rica ediyoruz.

*  İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

*  İç giyim alt çamaşırlarda, silikon sütyenler, korseler ve çoraplar da hijyen dolayısıyla değiştirme ve iade yapılmamaktadır.

TC. Sağlık Bakanlığının Hijyenik Ürünler Yönetmeliğine göre hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra ayıplı ürün olmadığı sürece  iade ve değişim  yapılamamaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE  

-Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.

-Ürün hasarlıysa ve eksikse "Hasar tespit tutanağı" isteyiniz.

-Aksi  halde ürün eksiklik ve hasarlarından firmamız sorumlu değildir.

-Ürünü değiştirmek veya iade etmek isterseniz, sipariş verdiğiniz platformdan alacağınız anlaşmalı kargo firmasının kargo kodunu kullanarak ürün gönderimi yapınız. (Bireysel olarak karşı ödemeli göndereceğiniz kargolar teslim alınmayıp, tarafınıza geri gönderilerek iade edilecektir. Kargo kodu ile ilgili anlayamadığınız konu olursa mağazaya soru sor kısmından bizim ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.)  

İade / Değişim için göndereceğiniz kargoyu, ürünü size getiren anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz aksi halde kargonuz teslim alınmayacaktır.