Hakkımızda

 

Firmamız 2015 yılında e-Ticaret sektörüne büyük bir yatırım yaparak girmiştir. Engin tecrübelerinden yola çıkarak B2B ve B2C iş modelini online sektörde de aktif etmiştir. Önemli atılımlar yaparak İş Ortaklıkları konusunda ciddi yol kateden firmamız Medikal Ürün Gruplarında kısa sürede lider konumuna gelmiştir. Medikal Ürünlerde 2.000 çeşit geniş ürün yelpazesinin yanında firmamız Peker Grup Elektronik Hizmetler Tic. Ltd. Şti. olarak yeni İş Ortaklarımız ile yaptığımız kapsamlı çalışmalar sonucunda toplamda 30.000 çeşit daha ürünü online sektöre kazandırarak B2B ve B2C modellerimize satış kanallarımız ile sunuyoruz.

 

 

 

Ürünlerimiz Hakkında

 

Ürün gruplarımızın arasında Oyuncak – Medikal Gruplar – Organik Ürünler ve Spor Giyim Ürünleri bulunmaktadır. Bu ürün gruplarındaki en büyük avantaj, Türkiye’nin en büyük Oyuncak Tedarikçisi ile çalışmamızın yanında Medikal Ürün Grubunda sadece bizim firmamız, Üretici Firma ile İş Ortaklığı yapmaktadır. Medikal Grupta 2.000 çeşit ürün , Oyuncak Grubunda 30.000 çeşit ürün bulunmaktadır.

 

 

 

Güvenli Alışveriş

 

Dampigo.com, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Dampigo.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Dampigo.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor