DROPSHİPPİNG / XML HİZMETLERİMİZ
 

 

 

DROPSHİPPİNG İŞ MODELİMİZ

Dropshipping :

 

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping , stok tutmak yerine, gelen siparişleri dampigo.com ‘a yönlendirerek, ürünleri dampigo.com ’un deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar

Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi dampigo.com ’un deposu üzerinden sağlanır

dampigo.com kurulduğu ilk günlerde bayilerimizden gelen yoğun talep üzerine bayilerine destek olabilmek için dropshipping hizmetine başlamıştır

Dropshipping sistemini Medikal Grup sektöründe ilk yapan firmayız

Yılların tecrübesi ve sisteme yapılan yatırımlar sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız

Dropshipping İş Modeli ve Dikkat Edilecekler :

Dropshipping hizmetinden en basit yöntemle faydalanmanızı sağlıyoruz. Bayilerimize dropshipping hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Profesyonel bir ekip :

Ürünlerin kargoda kırılmaması için koli/balonlu torba/havalı ambalaj yastığı/balonlu naylon gibi ambalaj malzemeleri Müşterilerinize ürünlerin sağlam, hasarsız ve şık bir ambalaj içerisinde ulaştırılması için paketlemeye gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Hediye paketi tercih etmeniz durumunda ücretsiz Hediye Paketi kullanılmakta olup, alınan hizmet bedeli yapılan hizmetin maliyetidir.

Bayimiz Dropshipping hizmetini Dropshipping Paketi Alarak Kullanabilmektedir.

Fatura ve Teslimat Adresi :

Bayilerimizin en çok dikkat edecekleri nokta Fatura Bilgisi ve Teslimat Adresi olacaktır.

dampigo.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir.

Son Müşteri adına fatura kesilmez ve müşteriye dampigo.com faturası gönderilmez.

Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email/posta/kargo ile göndermekle yükümlüdür. (Tarafımıza mail olarak gönderilen fatura siparişe eklenmektedir.)

dampigo.com sizin adınıza sevk belgesi düzenleyerek paketle birlikte müşterinize gönderecektir. ( Sevk Belgesi üzerinde ürün tutarı yazmamaktadır.)

Adres bilgisi alanına müşterinize ait tüm bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekecektir.

Kargo firmasında sorun yaşanmaması ve kargonun düzgün bir şekilde hızlıca müşterinize ulaşması için lütfen tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.

Kargolama :

Kargolar dampigo.com' un ARAS Kargo anlaşması ile gönderilecektir.

Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Saat 15.00 ‘dan Sonra Verilen Siparişler Bir Sonraki Güne Sarkabilmektedir.

Kargo takip numarasını "Sipariş Takibi'nden yapabilirsiniz. Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır.

Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo ve ürün bedeli Bayi tarafından karşılanır.

Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk veya parçalanmış gönderilmesi durumunda bunun görüntü alarak ve tutanak tutturarak tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları dampigo.com' a aittir.

Kargolama Ücretleri :

0-1 desi aralığı 9,90 Müşteri Hizmetleri / Destek 7/24 Destek sistemini kullanarak siparişe ait sorular sorabilir ve operasyon süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

DROPSHİPPİNG HİZMETİMİZ VE POLİTİKALARIMIZ

 

Sektöre baktığımızda birçok firma doğru tedarikçi aramakta ve ne yazık ki aradığı kriterleri bulamamaktadır.

 

 

Kurumsal bir çözüm yoluna giden firmalar gene tercihlerini bizler gibi kurumsal hem Tedarikçi hem de üreticilerden yana çalışmalar yürütmektedirler. Peki Kurumsal üretici/tedarikçi ile çalışmanın avantajları nelerdir?

 

 

- 7/24 Hizmet sunuyoruz.


- Sektörde rakiplerimizde olmayan ürünleri üretiyor/temin ediyor ve piyasaya arz ediyoruz. Bu sayede bayilerimize de kolay satışın kapısını aralıyoruz.


- Profesyonel stüdyolarda ürün görselleri ve ürün açıklamaları uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanıyor.


- Kaliteli, trend ürünleri müşterilerin beğenisine sunuyoruz.


- Stok problemi yaşatmıyoruz.


- Sektörde "Fiyat Politikası” anlayışı ile ilerliyor, bayilerimizin fiyatlarını belirli ürün gruplarında ki özel kampanyalar dışında fiyat kırmıyoruz ve aynı zamanda bayiler arası fiyatlarında kırılmasını engellemek adına kârı korumak amacı ile denetim sağlıyoruz. 


- Ürünleri "Aynı Gün Kargo” ile alıcı ile buluşturuyoruz.

 

 

 

ÖNEMLİ

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 24 saat içerisinde (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Tüm ürünlerimiz özenle seçilmiş olup diğer rakiplerimizden farklı olmasına dikkat edilmiştir. Bu sebepten ötürü ürünlerimizin birebir aynısını biz ve bayilerimiz dışında temin etmeniz oldukça güç durumdadır. 

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.dampigo.com garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

 

 

 

 

 

Dropshipping Başvurusu için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak [email protected] mail adresimize göndermeniz yeterlidir.

 

 

 

BAŞVURU FORMU